Z przyjemnością chciałabym Was poinformować, że od 10 września będę prowadziła zajęcia jogi w nowy, niezwykłym miejscu, w Katowicach.
Oaza szczęścia – Centrum Holistycznego Rozwoju powstało z myślą o wszystkich, którzy szukają chwili wytchnienia i relaksu, chcą pogłębić samoświadomość i zainwestować w swój rozwój. W ofercie znajdą się zajęcia, takie jak medytacja, joga (prowadzona przeze mnie :), warsztaty rozwojowe i psychologiczne. Tutaj możesz zadbać o najważniejszą relację w swoim życiu, czyli o więź z samym sobą. Świadomość i akceptacja siebie tworzą naszą tożsamość, którą chcemy wzmacniać.

MOJE ZAJĘCIA
Będę prowadziła zajęcia grupowe w tych kategoriach:

AERIAL JOGA

Aerial joga to połączenie jogi z elementami tańca, fitnessu i stretchingu. Do ćwiczeń wykorzystywany jest hamak, zawieszony kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią.

Dzięki Aerial jodze twoje ciało, szybciej niż w tradycyjnej jodze, zwiększy elastyczność i pogłębi zakres ruchu. Rozbudujesz masę mięśniową i wzrośnie twoja siła. Aerial joga przyśpiesza proces nauki zaawansowanych asan (w tym pozycji odwróconych). Praktyka w hamaku jest bardzo korzystana dla kręgosłupa, który jest odciążany i wydłużany. Podczas relaksu doznasz cudownego uczucia relaksu i błogości.

JOGA OGÓLNA

Hatha joga: tworzą ją ćwiczenia fizyczne (asany) i techniki oddechowe.  Składa się z asan, ze specjalnych technik oddechowych (pranayama) oraz z pozycji relaksujących, które są bardzo ważnym elementem w praktyce jogi ze względu na to, iż pozwalają usunąć napięcie. Asana to w tłumaczeniu pozycja wygodna. „Asany czynią ciało zdrowe i mocne, utrzymują je w harmonii z naturą” (Iyengar B. K. S.)

JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Podczas zajęć wykonywane są proste pozycje, odpowiednie dla osób które chcą wzmocnić i uelastycznić ciało. Na zajęciach pracujemy nad uwolnieniem napięć oraz nad świadomym oddechem.

JOGA DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

Podczas zajęć dodatkowo poznasz pozycje odwrócone oraz pozycje wymagające większej siły i elastyczności.

JOGA DLA SENIORÓW

Joga dla seniorów jest idealnym sposobem na aktywne spędzenie wolnego czasu.

Polecana jest osobom, u których pojawiają się ból kręgosłupa. Podczas zajęć wszystkie ograniczenia brane są pod uwagę tak aby ćwiczenia sprawiały przyjemność. Dzięki regularnej praktyce stopniowo pokonujemy ograniczenia fizyczne. Każde zajęcia kończą się ćwiczeniami oddechowymi oraz krótką relaksacją.

JOGA DLA CIĘŻARNYCH

Joga dla kobiet w ciąży jest to bezpieczna forma ruchu dostosowana do zaawansowania ciąży. Ćwiczenia wykonywane zmniejszają dolegliwości związane z ciążą i pomagają przygotować ciało do porodu. Dzięki ćwiczeniom w łagodny sposób wzmacniane są mięśnie stabilizujące kręgosłup, dzięki czemu zapobiega to bólowi kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Podczas zajęć wzmacniane są również mięśnie nóg oraz ramion. Dzięki praktyce podczas ciąży zyskujesz świadomość ciała i łatwiej poradzisz sobie ze zmianami w nim zachodzącymi. Na zajęciach uczysz się świadomej pracy mięśni dna miednicy oraz świadomego oddechu, który pomaga podczas porodu. Aktywność podczas ciąży przyczynia się do szybszego powrotu do formy po porodzie. Zajęcia kończą się sesją relaksacyjną.

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na moje zajęcia oraz na inne wydarzenia organizowane przez Oazę Szczęścia.

GRAFIK PROWADZONYCH PRZEZE MNIE ZAJĘĆ W OAZIE SZCZĘŚCIA