Zapraszam Was na niesamowite wydarzenie, na którym będę prowadziła zajęcia jogi. To SLOW CAMP – weekendowy wyjazd z jogą, medytacją i samorozwojem organizowany przez dwie świetne dziewczyny Olę i Gracjanę z So!Camp.

Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie, poznać nowe osoby, zrelaksować się, praktykować jogę oraz medytację, a do tego jeszcze wziąć udział w warsztatach motywacyjnych – świetnie trafiłeś! Spotkamy się na naszych pięknych, polskich Mazurach, gdzie postaramy się zapomnieć o codziennej rutynie i zatrzymamy się na chwilę.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Termin: 13 – 15 maja 2022 (piątek-niedziela)
Miejsce: Naturaj, Stękiny, Warmia
Koszt: 1350 zł/osoba

W ramach ceny zagwarantowane jest zakwaterowanie w sielskich domkach, w pokojach 3 osobowych, 6 posiłków:  2 x śniadanie, 2 x obiad, 2 x kolacja, oraz organizację zgodnie z programem: 4 x sesja jogi, warsztat z Anną Matusiak-Rześniowiecką, medytację dźwiękiem.

HARMONOGRAM

13 maja (piątek)
17:30 – przyjazd na miejsce, zakwaterowanie w pokojach
18:00 – kolacja & poznajmy się
20:00 – 21:00 – wieczorna sesja jogi

14 maja (sobota)
08:00 – 09:00 – poranna sesja jogi
9:30 – 10:30 – śniadanie
10:30 – 12:30  – czas wolny
12:30 – 13:30 – obiad
13:30 – 15:00 – warsztat z Anną Matusiak-Rześniowiecką.
Wykład i wspólna rozmowa pt. ,,Motywacja i zmiana” oraz wspólny spacer.
15:00 – 16:00 – czas wolny
16:00-17:00 popołudniowa joga
17:00 – 18:30 – medytacja dźwiękiem

15 maja  (niedziela)
8:00 – poranna sesja jogi
9:30 – 10:30 – śniadanie
10:30 – 12:30 – czas wolny
12:30 – 13:30 – obiad
14:00 – powrót

MIEJSCE
Naturaj to agroturystyka położona wśród mazurskich łąk i pól. To miejsce, gdzie zachody słońca zapierają dech w piersiach, a czas płynie niespiesznie. Ogromna przestrzeń umożliwia gościom obcowanie z naturą. Każdy znajdzie miejsce dla siebie i wytchnienie od codziennych obowiązków i miejskiego życia. Zamieszkacie w klimatycznych domkach, położonych nad stawami, skosztujecie lokalnych, wegetariańskich specjałów w stodole, oraz odpoczniecie na łonie natury, oddając się słodkiemu nieróbstwu. Zadbamy o to, aby każdy uczestnik wyjazdu wrócił wypoczęty, zrelaksowany i zmotywowany do działania.
Więcej o Naturaj  Instagram  Facebook

ZAKWATEROWANIE
Podczas wyjazdu będziemy zakwaterowani w sielskich domkach, w pokojach 3 osobowych. Każdy domek ma prywatną łazienkę. Domki na ten moment przechodzą generalny remont, aby było jeszcze bardziej klimatycznie! Wszystkie posiłki będziemy jedli wspólnie w klimatycznej stodole! Będzie naturalnie, zdrowo i pysznie!

PROWADZĄCE
Monika Boratyn

Instruktorka Hatha Joga oraz Aerial jogi. Dziewczyna pełna pasji, zarażająca pozytywnym nastawieniem do świata i ludzi a także miłością do jogi, zawsze uśmiechnięta. Jej przygoda z jogą zaczęła się przypadkowo gdy podczas pierwszego roku studiów musiała wybrać zajęcia fizyczne – wybrała jogę i od tego momentu wiedziała, że będzie to pasja na całe życie. Lubi aktywnie spędzać czas w otoczeniu przyrody, długie spacery, wędkarskie wyprawy, kitesurfing oraz podróże bliższe i dalsze.
Zajęcia z jogi będą dostosowane do poziomu uczestników. Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z jogą – o nic się nie martw- dasz radę! A jeśli joga jest w Twoim życiu już od jakiegoś czasu – również się nie martw – na pewno Cię czymś zaskoczymy!

Anna Matusiak-Rześniowiecka

dziennikarka, prezenterka, pisarka, szkoleniowiec, Dyrektor Marketingu i PR w Wydawnictwie Skarpa Warszawska, autorka trzech książek, szkoleniowiec i jak sama lubi się nazywać – przyjaciółka kobiet.
Podczas spotkania z Anią porozmawiamy o tym, jak zmiana może kreować nasze życie. Będzie o motywacji, sile i odwadze. Istnieje duża szansa na to, że wyjdziesz z tego spotkania z mocnym postanowieniem zmiany. Bo lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować że się nie spróbowało. Ania pokaże Ci, że bez względu na Twoje wykształcenie, pochodzenie, zasób konta, etc. – masz cały wachlarz możliwości. Wystarczy się odważyć!

Katarzyna Metza

artystka, twórca, muzyk. Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie Wokalistyki i Dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła wiele kursów i warsztatów z zakresu rozwoju duchowego, coachingu i od 2009 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje.
Na Slow Campie poprowadzi medytację dźwiękiem. Ta niezwykła sesja, jest cudownym misterium dźwiękowym, dedykowanym dla Ciebie. Odbędzie się w magicznych okoliczności przyrody, przy blasku świec i zapachu eterycznych olejków. Kiedy położysz się wygodnie i zamkniesz oczy, po kilku minutach uzdrawiające dźwięki gongu, mis, dzwonków koshi i bębnów, zabiorą Cię do innego świata. Delikatnie wnikną w strukturę komórkową Twojego ciała, wprowadzając ukojenie, spokój i jego regenerację. Twój sen będzie głęboki i odprężający, a to pomoże zredukować stres i wszelkie w nim blokady. Będąc w stanie relaksu i odpoczynku, łatwiej będzie ciału się odprężyć i usunąć w nim to, co je ogranicza. Uzdrowienie nastąpi na kilku poziomach psychicznym, emocjonalnym i fizycznym. Zostanie uwolnione to co ma już odejść i zrobi się miejsce na nowe.


ZAPISY I INFORMACJE

Zapisy mailowe: hellonaturaj@gmail.com
Regulamin wyjazdu
Strona organizatora:  socamp.net, Facebook

Zapraszam na sielski wyjazd pełen relaksu i odprężenia!