Jesteś na blogu po raz pierwszy? Miło mi Cię gościć.
Blog powstał z potrzeby podzielenia się  moim zamiłowaniem do jogi oraz tematów około jogowych.

AUTORZY

Jestem autorką i pomysłodawczynią bloga, piszę teksty na temat jogi, pokazuję jak prawidłowo wykonywać pozycje, pomagam w doskonaleniu praktyki, motwuję oraz układam sekwencje. Testuję akcesoria i recenzuję książki, szukam ciekawych artykułów w sieci na temat jogi.

Niektóre teksty są napisane przez zaprzyjaźnionych miłośników jogi i tematów pokrewnych (informacje o autorze znajdziesz zawsze pod tytułem posta).

Część zdjęć wykonuje Monika Mraczek (portfolio)

Za wygląd bloga, grafiki oraz obsługę techniczną odpowiada Kinga Witas. 

O BLOGU

Zamysłem bloga jest przedstawianie jogi w sposób przystępny dla każdego, ze szczególnym naciskiem na początkujących, ponieważ wiem, że rozpoczęcie przygody z jogą może być trudne szczególnie gdy nie można skorzystać z pomocy instruktora lub lekcji w szkole jogi.

Chcę Ci pokazać jak prawidłowo wykonywać poszczególne asany. Jeżeli dopiero zaczynasz praktykę w dziale PORADY znajdziesz informacje o tym, jak rozćwiczać konkretne pozycje.

Może szukasz układów na konkretne partie ciała lub dolegliwości? Sukcesywnie będę publikować teksty na te tematy w dziale SEKWENCJE.

W dziale TROCHĘ TEORII znajdziesz teoretyczne teksty na temat jogi np. korzyści jakie dają ćwiczenia.

Świat jogi jest bardzo rozległy, nie będę zagłębiać się w filozofię czy ajurwedę ale nie samymi asanami człowiek żyje. Chcę dzielić się z Tobą kulinarnymi eksperymentami oraz innymi tematami około jogowymi, takimi jak recenzje książek, akcesoriów ułatwiających praktykę oraz inspiracji z innych stron.  Co jakiś czas będę zamieszczać darmowe materiały do pobrania, które umilą Ci ćwiczenia. To wszystko znajdziesz w dziale STYL ŻYCIA.

Rozwiń matę i zacznij praktykę lub usiądź wygodnie i przeczytaj któryś z artykułów.