Firma Moonholi w ostatnim czasie wypuściła na rynek kilka nowości.Tym razem pojawiły sie nowe modele mat do jogi oraz wspaniałe szamańskie kadzidła oraz świece.  Dla mnie hitem jest okrągła mata do jogi, która jest idealna do praktyki jogi na hamaku. Już nie mogę się doczekać wiosny, żeby móc zawiesić hamak na drzewie a pod nim rozłożyć matę SHAMANKA.

Okrągła mata do jogi Shamanka to nie tylko wyjątkowy kształt, ale również piękny element wystroju wnętrz. Mata pięknie komponuje się we wnętrzu, nie muszę jej nawet zwijać, w każdej chwili mogę na nią wskoczyć na praktykę. Mata subtelnie nawiązuje do klasycznego symbolu yin yang – symbolu równowagi pomiędzy dwoma przeciwieństwami. Symbolika ta ukryta jest w ułożeniu postaci czarnego kota i kontrastującej z nim sylwetki damskiej. U obu postaci pojawiają się oczy w tym samym stylu i wielkości, symbolizujące podobieństwo, symetryczność i współzależność, oraz przypominające, zgodnie z koncepcją dualizmu Wszechświata, że zawsze pierwiastek jednego elementu przenika drugi. Ta mata spodoba się fankom designerskich projektów. Jest idealna do praktyki aerial jogi.

Mata do jogi dla mężczyzn Warrior to pierwsza mata do jogi od Moonholi przeznaczona dla Panów, ta mata znajdzie też fanki wśród kobiet. Mata jest minimalistyczna, w jej centrum znajduje się chiński smok – symbol siły, mocy i szczęścia. W sylwetkę smoka wpisana jest liczbę 8 – w chińskiej tradycji symbolizuje ona nieustanny przepływ energii, nieskończoność, ale również szczęście, bogactwo i sukces. W jednej z łap znajduje się perła również nawiązująca do wschodniej symboliki – legenda głosi, że kiedy smoki zaciskały ją w łapach, tworzyła się rosa, deszcz a nawet burze. Mata domknięta jest delikatnymi, geometrycznymi wzorami w rogach inspirowanymi tzw. endless knot – czyi śriwatsą – jednym z ośmiu tzw. pomyślnych znaków, symbolizującym samsarę – cykl reinkarnacji, nieustannej wędrówki, a także wzajemne przenikanie się mądrości i współczucia.

 

Mata do jogi PRO STICKY VENUS oraz Illumination- to dwa ulubione wzory społeczności Moonholi. Mata do jogi PRO STICKY  to bezkompromisowa przyczepność, zadowoli najbardziej wymagających joginów. Twoja mata do jogi PRO nie musi być jednokolorowa i nudna. Polecam matę do intensywnej, dynamicznej praktyki.

Zestawy do rytuałów w trzech różnych wariantach: GLOW UP, CHILL OUT, MAGIC

Zestaw Glow up to poranny niezbędnik na dobry początek dnia – rytuały, które dają moc, wspierają od wewnątrz, tego właśnie możesz się spodziewać po zestawie Glow Up. W zestawie nie przez przypadek znalazło się: Palo Santo (oczyszcza aurę, ukoi zmysły, pobudzi dobrą energię i pozytywne wibracje), biała szałwia (wprowadza równowagę), różowy kwarc (zlikwiduje ospałość i poprawi pamięć, łagodzi niepokój wewnętrzny, stres, nerwowość). Pozytywne wibracje pobudzi dodatkowo naturalna mgiełka zapachowa (stała się moim ulubionym zapachem).

Zestaw Chillout to aksamitne popołudniowe ukojenie, ten moment kiedy czas zaczyna zwalniać, po gonitwie i pracy. W tym zestawie znajdziesz: Palo Santo, białą szałwię, ametyst (kamień harmonii i relaksu, to swoisty amulet, jego kolor stymuluje najwyższą wibrację Trzeciego Oka) oraz świecę sojową  (jej płomień uspokaja, a zapach otula).

Zestaw Magic zawiera: świecę sojową, Palo Santo, Yerba Santę (zwaną „świętym ziołem”), Labradoryt (nazywany „tęczowym kamieniem księżycowym”, mieniący się w tysiącu odmian barwy niebieskiej i zielonej, w zależności od padania na niego światła księżyca).

Kamienie, świece i naturalne kadzidła dostępne są rownież osobno.

Czy wiesz, że kryształy to naturalne rezonatory energii? Kryształy mają zauważalna zdolność absorbowania, przechowywania, odbijania i przekazywania światła w formie inteligentnych pól stabilnej energii, zwiększającej przepływ sił życiowych w ciele ludzkim, czakrach, aurze. Stosując tę stałà energię czy też rezonację krystaliczną w spójny i skoncentrowany sposób, możemy przywrócić równowagę i stabilność dysfunkcyjnym układom energetycznym.

Korzystając z kodu jogadlaciebie otrzymasz -15%.