Chciałam opowiedzieć wam moją przygodę z matami do jogi. Kiedy zaczęłam praktykę jogi mata do jogi wydawała mi się zupełnie bez znaczenia. Praktykowałam na różnych matach,  na grubych, na cienkich, na piankowych, na kauczukowych, z mikrofibry. Na początku nie dostrzegałam różnicy w ich jakości. Pierwsza moja mata była lekka ale za to rozciągała się w każdą stronę, jej zapach też było czuć (i nie był to zapach, który zachęcał do praktyki). Po kilku użyciach zaczęła pękać, moje ciało podczas wykonywania pozycji stojących dosłownie się rozjeżdżało. Komfort czułam tylko w pozycji martwego ciała. Dopiero kiedy kupiłam pierwszą matę z pięknym nadrukiem zaczęłam praktykować w domu a praktyka stała się ogromnym komfortem. Okazało się, że mata do jogi może przeszkadzać w praktyce lub może być powodem do tego by ją rozwinąć, może też motywować do ćwiczeń. Czasami potrzebujemy dodatkowej motywacji, a piękna mata staje się właśnie taką motywacją. Miałam różne maty i powiem wam, że maty do jogi od Moonholi to dla mnie prawdziwy hit. Zakochałam się w tych pięknych wzorach, a praktyka jogi na takiej macie to wyjątkowa przyjemność.

„Jeśli chcemy poznać sekret Wszechświata, musimy myśleć w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji.”

Moonholi to maty do jogi, które po prostu zachwycają.

Każda z mat Moonholi wyróżnia się przepięknym designem, zaprojektowane one są w uważnej, duchowej harmonii ze Wszechświatem.

Maty Moonholi inspirowane są:

  • naturą,
  • podróżami,
  • sztuką,
  • uniwersalną duchowością.

Maty do jogi Moonholi są biodegradowalne, powstają z naturalnego kauczuku, a przy ich produkcji nie stosują szkodliwego PVC ani żadnych innych toksycznych substancji. Ciekawostką jest też to, że wzory mat powstają z zastosowaniem naturalnych farb roślinnych na bazie wody, tak, aby chronić Planetę Ziemię. Podczas ćwiczeń na matach Moonholi wchodzimy w kosmiczny rezonans z Wszechświatem.

Jestem zakochana w tych pięknych grafikach, które umieszczone są na matach Moonholi.

Poznaj maty do jogi Moonholi i niech moc wszechświata będzie z Tobą!

Najpiękniejsze wzory:

Cosmic Girl – to wyjątkowa mata, dlatego że 10% dochodu online ze sprzedaży Cosmic Girl zasila co miesiąc Fundację Rak & Roll. Kupując Cosmic Girl pomagasz  wspierać dziewczyny walczące z rakiem piersi.

 

 

 

 

 

Illumination – to idealna mata do medytacji. Pokochałam ten tajemniczy i mistyczny, a jednocześnie elegancki styl. Mata pięknie prezentuje się w każdym wnętrzu. Jeśli zabierzesz matę ze sobą na zajęcia jogi, spotkasz się z masą pytań skąd masz taką piękną matę.

 

 

 

 

 

Moon Girl –  Jeśli czujesz, że jesteś nie z tego świata, a na Ziemi jesteś tylko przypadkiem, to jesteś Moon Girl. To mata dla prawdziwej księżycowej dziewczyny!

 

 

 

 

 

 

Vibration – to mata z pięknymi harmonijnymi figurami dźwięków Solfeggio, pomogą Ci w skupieniu, medytacji i świadomym praktykowaniu jogi, a jej piękny i sprzyjający relaksowi design sprawi że poczujesz się jak na słonecznej wyspie Bali.

 

 

 

 

 

Body – to jedna z moich ulubionych mat, jest przepiękna inspirowana jest najwspanialszym dziełem sztuki znanym ludzkości – pięknem kobiecego ciała. Celebruj ciało jako świątynię zmysłowości.

 

 

 

 

 

Często praktykuję jogę podczas wyjazdów i powiem wam, że testowałam te maty podczas praktyki na wewnątrz i ich ogromną zaletą jest to, że w łatwy sposób można je wyczyścić.

Pierwszy etap czyszczenia to porządne wytrzepanie maty, możemy użyć rolki do ubrań (przyklejają się do niej wszystkie drobne paprochy). Później używając mokrej szmatki i delikatnego płynu czyścimy całą powierzchnię maty (najpierw z jednej, później z drugiej strony). Można również zamiast detergentu użyć wody zmieszanej z octem, sodą oczyszczoną i olejkiem eterycznym (pomijamy wtedy kolejny etap). Teraz możemy użyć wody z kilkoma kroplami naszego ulubionego olejku eterycznego. Czekamy aż mata wyschnie z dwóch stron i możemy zwinąć ją i zabrać na kolejne zajęcia jogi lub rozwinąć ją w domu.

Mam dla was niespodziankę i z kodem jogadlaciebie możesz skorzystać z 15% rabatu na wszystkie kosmiczne maty do jogi firmy Moonholi.