W zeszłym roku po raz pierwszy dołączyłam do Dziewczyn, które kochają kitesurfing. Był to ważny dla mnie wyjazd ponieważ oprócz tego, że prowadziłam zajęcia jogi, dostosowane do kitesurferek, sama po raz pierwszy miałam kontakt z kitesurfingiem. Od dłuższego czasu marzyłam o tym by spróbować swoich sił na kitesurfingu, ale brakowało mi odwagi. W zeszłym roku przekonałam się do tego rodzaju aktywności fizycznej. Choć dalej jestem na samym początku mojej kitesurfingowej przygody, to nie poddaję się. W zeszłym sezonie uczyłam się posługiwać latawcem. W tym roku uczę się startów z wody.

Na Campie w Chałupach bawiłyśmy się doskonale. To zasługa organizatorki Kasi. Po dotarciu do Chałup czekała na nas powitalna imprezka z grillem. Dziewczyny podaczas Campu uczyły się kitesurfingu, surfingu i wake’a. Były z nami też dziewczyny, które pływają już dobrze i doskonaliły swoją technikę. Każdy dzień rozpoczynałyśmy i kończyłyśmy sesją jogi. Dziękuję wszystkim uczestniczką naszych wspólnych zajęć za zaangażowanie. Te niezapomniane chwile uwieczniła Monika- Pani fotograf do zadań specjalnych.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o kitesurfingu koniecznie przeczytajcie wywiad z Kasią, dzięki której powstała społeczność kobiet, które kochają kitesurfing.